icon-account icon-glass
VŠE SKLADEM, DODÁME DO 2 DNŮ!

O nás


Assassin Fanatic je značka zaměřená na prodej outdoorového vybavení, jejíž hlavními produkty jsou multifunkční taktické lopatky, tyče a různé druhy nožů.

Jako jediní na trhu nabízíme originální taktické multifunkční lopatky s vysokou kvalitou, která je zaručena díky speciální technologii v podobě odlévání čepelí a částmi z nerezové oceli a leteckého hliníku. Zpracování proběhlo ve špičkových německých obráběcích centrech pod dohledem profesionálních odborníků. Většina modelů má unikátní šestipolohový systém pro nastavení úhlu čepele. Klademe i velký důraz na design, za který mnoho našich lopatek získalo několik cen za design a jsou i chráněny patentem. Naše produkty jsou testovány v extrémních podmínkách a neustále je vylepšujeme.

Naše lopatky nahradí celou řadu nástrojů a umožní tak jednodušší fungování i v náročných podmínkách, například pro: pobyt v přírodě, kempování, cestování, rybaření, bushcraft, přežití, lov, horolezectví, sebeobrana, záchranářství, airsoft, práce na zahradě, grilování, off-road, military, vybavení vozidla atd.

Jen co se vybavení vozu týče, můžete naše lopatky využít nejen v zimních měsících při zapadnutí vozu ve sněhu, ale i při krizových situací v provozu, např. nehoda, popadané větve/stromy, kameny, agresivní řidič, atd.

Menší modely Wolfthorn Metal a Casting můžete umístit i ve smontovaném stavu do dveří řidiče nebo spolujezdce a budou vám tak kdykoliv k dispozici. Ostatní modely lze umístit do kufru nebo do různých jiných odkládacích míst.